خدمات تخصصی پوست کیمیا لک
بدون دستگاه

کلاس آموزشی

خانم کیمیا لک در دوره های آموزش مفاهیم و روش های مراقبت از پوست را به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌کنند.  بعد از گذراندن دوره کارآموزان مستقیما و بدون دریافت هزینه به آموزشگاه فنی حرفه ای معرفی می شوند و با شرکت در آزمون امکان دریافت مدرک بین المللی با کد معتبر خواهند داشت.

دوره برای عزیزانی که از شهرستان مراجعه می کنند به صورت فشرده در بازه  هفته تشکیل می شود و برای افرادی که از تهران مراجعه می کنند در ۵ جلسه ۲ ساعته برگزار خواهد شد.

کلاس های خصوصی با  الی ۳ نفر تشکیل می شود و هزینه آن جلسه ای ۳۵۰۰۰ تومان است. کلاس های نیمه گروهی از ۵ تا ۱۰ نفر خواهد بود و هزینه آن جلسه ای ۲۲۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

در دوره های خصوصی کلیه هنر جویان به همراه مدل مفاهیم را آموزش می بینند و در صورتی که مدل همراه نداشته باشنشد با هماهنگی از قبل این خدمات برای آنها فراهم می شود. در مقابل در کلاس های نیمه خصوصی کلیه آموزش ها توسط مدرس و متخصص خانم کیمیا لک انجام شده و کارآموزان استفاده میکنند.

کلیه هزینه های موارد در دوره های آموزشی با مجموعه کیمیا لک بوده و از عزیزان شرکت کننده پذیرایی شده و میان وعده در نظر گرفته شده است.

دوره های ورکشاپ در سال ۱ الی ۲ بار برگزار می شود که از در سایت و اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد. ( زمان برگزاری معمولا ماه های محرم، صفر و رمضان است).

آموزش های تک لاین برای همکاران با ۲۰ آیتم مراقبت پوستی با دریافت هزینه ۵ میلیون تومان و بدون مدرک ارائه می شود.

برای شرکت در کلاس های آموزشی فروردین ۹۹، در صورت ثبت نام در اسفند ۹۸ و واریز پیش پرداخت ( معادل نیمی از هزینه کلاس) تخفیف به ارزش ۱۰% شامل کارآموزان عزیز خواهد شد برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

برای آموزش ماسک های خانگی به صفحه اینستاگرام کیمیا لک مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان بندی تشکیل کلاس ها، تعرفه آموزش خدمات و همچنین شماره حساب ها  با شماره ۰۹۱۲۸۳۵۰۵۳۲ در Whatsapp در تماس باشید.

آموزش خصوصی دوره های فیشال صورت مراقبت از پوست زنانه

مباحث :
۱-آشنایی با ساختمان پوست و مراقبت از بهداشت و زیبایی پوست (فیشیال در اسکین کر )
۲-شناخت انواع پوست
۳-شناخت مشکات و عیوب پوست در سطح مقدماتی
۴- پاکسازی کلاسیک
۵-پاکسازی عمیق
۶- پاکسازی گلدن ریپیر
۷-پاکسازی آنزیمی
۸- متعادل سازی ترشح شربی و خشکی پوست
۹-ماساژ مخصوص ریلکسی صورت هنگام فیشیال
۱۰-شناخت انواع محصولات گمراقبت از پوست برند ها
۱۱-وایتنینگ چشم
۱۲- ای ریپیر چشم
۱۳-ابرسانی خاویار
۱۴-ابرسانی اکسیژن
۱۵-تالاسو خاویار
۱۶-برایتنینگ (جوش و جای جوش)
۱۷-وایتنینگ صورت لایه برداری پوست
(لک و کک و مک)
۱۸-ماساژ آنتی ایجینگ و لیفتینگ
۱۹-تی تری پلاس (بستن منافذ باز )
۲۰-ردنس تراپی (کاهش التهاب و قرمزی )
ارائه مدرک از کمپانی ام کیو فرانسه
مدت زمان دوره خصوصی ۱۵ جلسه هر جلسه دو ساعت تئوری و عملی و ۱۵ جلسه ظرف مدت یک ماه به پایان میرسد و کلاس ها تایمش توافق بین استاد و کار اموز میباشد و میتوانند به صورت فشرده تر باشد .
مدارک سه قطعه عکس سه در چهار و سه کپی شناسنامه و سه کپی کارت ملی و سه کپی صفحه اول گذر نامه