هزینه فشیال صورت بدون دستگاه

فیشال صورت یک روش درمانی و زیبایی برای پوست است که شامل پاکسازی عمیق پوست، مرطوب کردن، لایه برداری، و دیگر اقدامات مراقبتی میشود که به صورت سفارشی برای نوع و نیازهای پوست شما طراحی و اجرا میگردند.هدف از فیشال صورت، بازگرداندن شادابی و طراوت به پوست و افزایش درخشندگی آن است. این روش میتواند به کاهش اثرات پیری، پاکسازی منافذ پوست، و بهبود جریان خون کمک کند. معمولاً فیشال صورت در سالن های زیبایی یا کلینیک های پوست توسط متخصصین انجام میشود و میتواند شامل استفاده از ماسک های صورت، بخار، و ماساژ باشد.

هزینه فشیال صورت بدون دستگاه

عوامل موثر بر هزینه فیشیال صورت

  • نوع فیشیالی که انجام میدهید: فیشیال های مختلف مانند فیشیال پاکسازی، لایه برداری و غیره ممکن است هزینه های متفاوتی داشته باشند.
  • کیفیت موادی که برای پاکسازی پوست استفاده میشوند: استفاده از مواد با کیفیت بالا معمولاً هزینه بیشتری دارد
  • تخصص و تجربه پزشک یا متخصص پوست: متخصصان با تجربه و مهارت بالا ممکن است هزینه های بیشتری برای خدمات خود دریافت کنند
  • تعداد جلساتی که برای فیشیال صورت نیاز است: گاهی اوقات ممکن است برای رسیدن به نتیجه مطلوب، نیاز به تکرار جلسات فیشیال باشد که این موضوع نیز بر هزینه کلی تأثیر میگذارد.

هزینه انوع فیشال صورت

وایتنینگ صورت (ضد لک ها و روشن کننده) : یکی از محبوبترین فیشالها که برای درمان تخصصی لک و زردی و تیرگی پوست به کار می رود فیشال وایتنینگ صورت است، که در مرکز کیمیا لک ارائه می شود. این فیشال فقط ۶ ماه دوم سال انجام می شود به دلیل اینکه زاویه آفتاب ملایم تر است و در این کار تمامی لک ها از جمله لک بارداری کک ومک و تیرگی زردی پوست … کاهش می یابد. در واتنینگ صورت که فیشال اختصاصی خانم لک است از ۵ لاین استفاده می شود و ۲ساعت نیم زمان میبرد و هزینه ۵۵۰ است.

پیش نیاز وایتنینگ صورت پاکسازی و آبرسانی می باشد. قبل و بعد از وایتنینگ بهتر است آبرسانی انجام شود. این کار در بازه زمانی ۲۱ تا ۳۰ روز انجام شده و یکی از مهم ترین درمان ها مراقبت بعد می باشد و باید هر۲ الی ۳ ساعت ۱ بار در معرض نور خورشید از ضدآفتاب استفاده شود و تا حد امکان از کانسیلر پرایمر های قوی و …استفاده نشود.

هزینه فیشال اکسی تراپی

در این فیشال از ۲ لاین استفاده میشود و ترکیبی می باشد و در زمان ۱ ساعت و هزینه آن ۵۰۰ می باشد و بیشتر بر روی دو رنگی پوست تاثیر گذاشته و مناسب افراد سیگاری و پر استرس است ودر تمام فصول سال قابل انجام باشد.

هزینه فیشال بلیچینگ

در این نوع از فیشال کار کاهش لک و منافذ باز به وسیله ترکیب ۴ لاین انجام شده و مدت زمان آن ۲ ساعت و ۵۰۰ هزار تومان و مناسب همه ی فصول سال است.

هزینه فیشال برایتنینگ ( مناسب برای جوش و جای جوش و منافذ باز )

برای رفع و کاهش اکنه جوش، جوش نیمه فعال وفعال، پوست پرتغالی، جای جوش و اسکار به جا مانده از جوش از فیشال برایتنینگ استفاده می شود.در این فیشال کاهش منافذ باز تا ۸۰% نتیجه می دهد.

فیشال برایتنینگ که برای درمان اکنه می باشد که شامل ۵ لاین است و این فیشال مدت زمان ۲ساعت و نیم هزینه ۵۵۰ هزار تومان است و فقط در ۶ ماه دوم سال که زاویه ملایم تر است انجام می شود پیش نیاز این کار پاکسازی عمیق و آبرسانی است.

هزینه فیشیال تی تی ری پلاس

فیشیال تی تی ری پلاس در واقع یک فیشیال ۳ بعدی می باشد و از ۳ برند در آن استفاده شده و باعث کاهش ۸۰% منافذ باز می شود. این نوع از فیشال ۲ الی ۲ساعت و نیم زمان می برد. همچنین به یاد داشته باشید که پیش زمینه تمام این ها پاکسازی می باشد و باید تا ۷۲ ساعت از میکاپ سنگین پرهیز شود. خبر خوب اینکه حتی اسکارهای قدیمی بد از چند جلسه ۲۰% کاهش پیدا می کند.