نوبت دهی

 

۱- مشاوره بگیرید

۲- جدول سرویس ها را بررسی کنید

۳- نوبت رزرو کنید

 

لیست تعرفه ها

پیشنهادات ویژه

فول فیشال دوگانه : ۵% تخفیف برای یک نفر در یک روز

فول فیشال سه گانه : ۱۰% تخفیف برای یک نفر در یک روز

فول فیشال چهارگانه : ۱۵% تخفیف برای یک نفر در یک روز

 

قبل از گرفتن نوبت به موارد زیر دقت نمایید:

۱- حتما صفحه قوانین را مطالعه نمایید؛ در این صفحه کلیه شرایطی که برای یک سرویس دهی مطلوب نیاز است،  قید شده و مشخصا همکاری شما عزیزان برای رعایت آنها ضروری است.

۲- برای کلیه خدمات هزینه دریافتی معادل ۳۰۰ هزار تومان به عنوان بیعانه است و بعد از دریافت خدمات مابه التفاوت دریافت می شود.

۳-مضاف بر قوانین در این بخش نیز یادآوری می شود که در صورت کنسلی شدن وقت به هیچ عنوان هزینه بیعانه بازگشت داده نمی شود و برای دریافت وقت جدید می بایست مجددا هزینه بیعانه پرداخت شود. در صورتی که از سمت مجموعه وقت کنسل شود(به دلایلی مانند آلودگی هوا، تعطیلات ناگهانی، قطعی برق و… ) ، وقت جایگزین در نظر گرفته شده و هزینه محفوظ خواهد ماند..

۴-نوبت دهی آنلاین صرفا مختص خدمات تک لاین بوده و برای دریافت نوبت فیشال های دو، سه و چهارگانه باید ضمن دریافت مشاوره با مجموعه تماس بگیرید.

۵- اثر گذاری خدمات فول فیشال بیشتر بوده و صرفه جویی در وقت نیز خواهد داشت. از این رو برای فیشال دو گانه ۵% و فیشال ۳ گانه ۱۰% تخفیف در نظر گرفته شده است.

۶- برای دریافت خدمات و نوبت آنلاین باید حتما از بخش مشاوره  سایت و یا ارسال تصویر در واتس اپ مجموعه از لاین مناسب مطلع شوید و سپس برای رزرو اقدام نمایید.

۷- بدیهی است با مراجعه حضوری و بررسی دقیق پوست شما امکان تغییر لاین مناسب وجود دارد که با تعیین زمان و پرداخت هزینه مربوطه خدمات ارائه خواهد شد.