خدمات تخصصی پوست کیمیا لک بدون دستگاه

آبرسانی پوست

آبرسانی پوست که برای همه پوست ها و همه فصل ها می باشد و آب از دست رفته پوست را جبران می کند. پوست به عنوان آینه تمام نمای بدن نیاز به مراقبت دارد و از ۳۰ سالگی به بعد ضرورت می یابد. شادابی و جوانی پوست به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از آنها آبرسانی است. رطوبت از دست رفته پوست از این طریق بازخواهد گشت و جوانی را بازمیگرداند.

آبرسانی برای کسانی که از حمام آفتاب و سولار و دستگاه های تهاجمی استفاده می کنند مثل میکرونیدلینگ اراف هایفو و… کسانی که داروهایی هایی مانند راکوتان و داروهای ترکیبی استفاده میکنند و کسانی که سیگار و دخانیات استفاده میکنند که باعث از بین رفتن آب پوست می شود و افرادی که دارای مشاغل پر استرس هستند، بانوانی که تازه زایمان کرده اند و افراد که به تازگی با رژیم غذایی کاهش وزن داشته اند بسیار مفید است.

:آبرسانی ها به طور کل هر کدام دارای چند دسته می باشد

۱- فیشال آبرسانی ردنس تراپی 

۲- فیشال آبرسانی اکسیژن

۳- فیشال آبرسانی خاویار

۴- فیشال آبرسانی جلبک 

تفاوت آبرسانی ها: تمامی آبرسانی های فوق به صورت خیلی عمیق آب می رساند و در اصطلاح پوست را هیدراته می کند خطوط عمودی که بر اثر کم ابی و خشکی روی پوست ایجاد شده کاهش میدهد و به طور عمومی مدت زمان ۱ ساعت و هزینه تمامی ۴۳۰ هزار تومان است.

.ردنس تراپی جز دسته از آبرسانی هایی است که قرمزی پوست از بین میبرد که از ترکیب ۴ لاین می باشد. آبرسانی اکسیژن هم زردی پوست از بین میبرد و برای افراد سیگاری افراد پر استرس و…مفید است مخصوصا برای پوست های لک دار مناسب است. آبرسانی جلبک هم برای انواع پوست مناسب است و به دلیل جلبک های زنده ای که دارد عمیقا آبرسانی میکند.