خدمات تخصصی پوست کیمیا لک بدون دستگاه

فیشال های تخصصی

رفع تخصصی لک و زردی و تیرگی پوست در خدمات فیشال کیمیالک انجام می شود. از بین بردن اثرات آفتاب، داروهای هورمونی، جای زخم و جوش، اسکارهای پوستی و … همگی در این خدمات به وسیله چندین برند معتبر دنیا و ماساژهای تخصصی انجام می‌شود.

وایتنینگ صورت (ضد لک ها و روشن کننده) : یکی از محبوبترین فیشالها که برای درمان تخصصی لک و زردی و تیرگی پوست به کار می رود فیشال وایتنینگ صورت است، که در مرکز کیمیا لک ارائه می شود. این فیشال فقط ۶ ماه دوم سال انجام می شود به دلیل اینکه زاویه آفتاب ملایم تر است و در این کار تمامی لک ها از جمله لک بارداری کک ومک و تیرگی زردی پوست … کاهش می یابد.

در واتنینگ صورت که فیشال اختصاصی خانم لک است از ۵ لاین استفاده می شود و ۲ساعت نیم زمان میبرد و هزینه ۵۵۰ است.

پیش نیاز وایتنینگ صورت پاکسازی و آبرسانی می باشد. قبل و بعد از وایتنینگ بهتر است آبرسانی انجام شود. این کار در بازه زمانی ۲۱ تا ۳۰ روز انجام شده و یکی از مهم ترین درمان ها مراقبت بعد می باشد و باید هر۲ الی ۳ ساعت ۱ بار در معرض نور خورشید از ضدآفتاب استفاده  شود و تا حد امکان از کانسیلر پرایمر های قوی و …استفاده نشود.

 فیشال اکسی تراپی

در این فیشال از ۲ لاین استفاده میشود و ترکیبی می باشد و در زمان ۱ ساعت و هزینه آن ۵۰۰ می باشد و بیشتر بر روی دو رنگی پوست تاثیر گذاشته و مناسب افراد سیگاری و پر استرس است ودر تمام فصول سال قابل انجام باشد.

فیشال بلیچینگ

در این نوع از فیشال کار کاهش لک و منافذ باز به وسیله ترکیب ۴ لاین انجام شده و مدت زمان آن ۲  ساعت و ۵۰۰ هزار تومان و مناسب همه ی فصول سال است.

فیشال برایتنینگ ( مناسب برای جوش و جای جوش و منافذ باز )

برای رفع و کاهش اکنه  جوش، جوش نیمه فعال وفعال، پوست پرتغالی، جای جوش و اسکار به جا مانده از جوش از فیشال برایتنینگ استفاده می شود.در این فیشال کاهش منافذ باز تا ۸۰% نتیجه می دهد.

فیشال برایتنینگ که برای درمان اکنه می باشد که شامل ۵ لاین است و این فیشال مدت زمان ۲ساعت و نیم هزینه ۵۵۰ هزار تومان است و فقط در ۶ ماه دوم سال که زاویه ملایم تر است انجام می شود پیش نیاز این کار پاکسازی عمیق و آبرسانی است.

فیشیال تی تی ری پلاس

فیشیال تی تی ری پلاس در واقع یک فیشیال ۳ بعدی می باشد و از ۳ برند در آن استفاده شده و باعث کاهش ۸۰% منافذ باز می شود. این نوع از فیشال ۲ الی ۲ساعت و نیم زمان می برد. همچنین به یاد داشته باشید که پیش زمینه تمام این ها پاکسازی می باشد و باید تا ۷۲ ساعت از میکاپ سنگین پرهیز شود. خبر خوب اینکه حتی اسکارهای قدیمی بد از چند جلسه ۲۰% کاهش پیدا می کند.